Naše služby

od řízené degustace, tvorby vinného lístku, až po školení vašeho personálu

Life is Wine

Nejsme nikým a na ničem vázaný...

Značka Life is wine vznikla na základě poptávky po kvalitním víně bez mlhavých otázek odkud pochází a kdo za ním stojí. Netvrdíme, že naše víno je nejlepší, každopádně, ale můžeme tvrdit, že všechna vína, která nabízíme prochází přísnou kontrolou. A to jak u výrobce, tak následně interními lidmi, someliéry a enology, kteří neodpustí jakoukoliv výrobní vadu. Tím jsme Vám schopni zaručit skvělé víno za skvělé peníze a tím pádem to nejlepší na našem trhu v poměru cena/výkon.

Nejsme nikým a na ničem vázaní a jsme tu jen proto abychom Vám představili to nejlepší co naše malá země může nabídnout. U nás neplatíte za víno s pochybným původem, ale za jistotu výběru a nevšedního zážitku z vína, z rukou edukovaných kapacit v oboru.

ŽIVOT JE VÍNO A VÍNO JE ŽIVOT, KTERÝ SI ZASLOUŽÍ MAXIMÁLNÍ PÉČI.

šKOLENÍ

Uděláme z tebe skvělého píjče a píjčku

Co vás čeká výklad sommeliéra: Základ o víně, jak jej uchovávat, jak jej servírovat, naučit se základy i pokročilé triky, jak zaujmout hosta aniž byste museli napít tisíce láhví.

Pokud máte podnik a položka „víno“ netvoří alespoň 20% obratu? Při troše snahy a motivace personálu na tom není nic složitého.

Je velice důležité o prodávaném produktu vědět co nejvíce. Být proškolený v tom co prodávám a nechat v sobě vzbudit zájem to prodat, je základním kamenem pro zvýšení vašeho obratu a ve finále i zisku samotného. Nebojte se mě oslovit a pojďme to změnit.

PRO FIRMY A AKCE

Řízené i neřízené degustace

„UMÍME“ a děláme to „SRDCEM“. Máme dostatek „ZKUŠENOSTÍ“ plnit Vaše zadání a jsme „FLEXIBILNÍ“. Přijedeme „KAMKOLIV“ v rámci ČR. Na zbytku se jistě „DOMLUVÍME“, jsme „LIDI“.

Typ Degustace, při níž klademe důraz nejen na pití vína. Tato forma degustace je zaměřena na edukaci. Prezentace produktů by měla být přesná, edukační, obsáhlá, nikoliv však zdlouhavá a nudná. Z řízené degustace, byste měli odcházet obohaceni o zkušenosti, senzorické schopnosti a s dobrým pocitem, že jste zase o krůček blíže faktu, že Vám není lhostejné, co pijete nebo jíte. Kapacita účasti na řízené degustaci je omezena.

Kontaktní formulář