O Life is wine...

Cesta za snem, životem a vínem s partou přátel

Něco málo o naší myšlence

Život je víno a víno je život, který si zaslouží maximální péči.

Značka Life is wine vznikla na základě poptávky po kvalitním víně bez mlhavých otázek odkud pochází a kdo za ním stojí. Netvrdíme, že naše víno je nejlepší, každopádně, ale můžeme tvrdit, že všechna vína, která nabízíme prochází přísnou kontrolou. A to jak u výrobce, tak následně interními lidmi, someliéry a enology, kteří neodpustí jakoukoliv výrobní vadu. Tím jsme Vám schopni zaručit skvělé víno za skvělé peníze a tím pádem to nejlepší na našem trhu v poměru cena/výkon.

Nejsme nikým a na ničem vázaní a jsme tu jen proto abychom Vám představili to nejlepší co naše malá země může nabídnout. U nás neplatíte za víno s pochybným původem, ale za jistotu výběru a nevšedního zážitku z vína, z rukou edukovaných lidí v oboru.

ŽIVOT JE VÍNO A VÍNO JE ŽIVOT, KTERÝ SI ZASLOUŽÍ MAXIMÁLNÍ PÉČI.

2013

Jak to vše začalo

Vlastní špatná zkušenost s realitní kanceláří a zájem o nemovitosti. Tyto dvě věci mě přivedly k myšlence začíti pracovat ve světě realit.

2021

Rozvoj

Dva roky získávání zkušeností a vzdělávání, které se neobešly bez chyb či zklamání. Tehdy jsem začal využívat veškeré moderní technologie, které můžou zefektivnit prodej nemovitostí.

2022

Jak to tedy začalo?

Díky odhodlání, přístupu a vysokým standardem práce se mi povedlo vybudovat si na trhu jméno a stal jsem se vyhledávaným realitním makléřem.

2023

Naš vize na x let

Letošní rok jsem zatím využil ke zdokonalení virtuálních prohlídek, reklamy a marketingu nemovitostí a zavedli jsme velmi úspěšnou aukci nemovitostí. I když tento rok provází nástrahy, stále se naskytla spousta příležitostí, které jsem dokázal využít ku prospěchu svých klientů.

Kontaktujte nás, jsme tu pro Vás

Pokud máte nějaký specifický dotaz nebo nemáte zrovna čas na osobní schůzku, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, který najdete po kliknutí.